Alueelliset
Yhteystiedot

Uusimaa
Kanta-Häme
Päijät-Häme
Kymenlaakso
Etela-Karjala
Varsinais-Suomi
Satakunta
Pirkanmaa
Keski-Suomi
Etela-Pohjanmaa
Pohjanmaa
Etelä-Savo
Pohjois-Karjala
Pohjois-Pohjanmaa
Keski-Pohjanmaa
Pohjois-Savo
Kainuu
Lappi

Hallinto

Syötä postinumero hakukenttään

Ota meihin yhteyttä






Asiakaspalvelu
020 7669 940

Asiakaspalvelumme
palvelee arkisin klo 09-16
kotisun(at)kotisun.fi

Kotisun Oy

Osoite:
Sievisenmäentie 10 B
40420 Jyskä

Y-tunnus:
2009519-0

Kotisun Viemäripalvelut Oy

Osoite:
Lastikankatu 3
33730 Tampere

Y-tunnus:
2155898-6

Asiakasrekisterin tietosuojaseloste
Suoramarkkinointirekisterin tietosuojaseloste

Valitse palvelu

Käyttövesi- ja lämpöverkkoremonttiViemärin sukitusViemärinhuoltoTaloyhtiöt

Valitse monipuolisista palveluistamme. Ohjaamme sinut oman alueesi asiantuntijalle.

 

Uusimaa, Vantaa

KotiSun Oy Vantaa
Nuolitie 2
01740 Vantaa

Käyttövesi- ja lämpöverkkoasiantuntijat

Myynti ja suunnittelu

Asennus ja tekninen tuki

Uusimaa, Espoo

KotiSun Oy Espoo
Koskelontie 16B
02920 Espoo

Käyttövesi- ja lämpöverkkoasiantuntijat

Myynti ja suunnittelu

Asennus ja tekninen tuki

Uusimaa, Espoo

KotiSun Viemäripalvelut Oy
Juvan teollisuuskatu 8
02920 Espoo

Viemärin sukitusasiantuntijat

Myynti ja suunnittelu

Asennus ja tekninen tuki

Uusimaa, Helsinki

KotiSun Viemäripalvelut Oy
Juvan teollisuuskatu 8
02920 Espoo

Viemärin sukitusasiantuntijat

Myynti ja suunnittelu

Asennus ja tekninen tuki

Uusimaa

KotiSun Oy Jyväskylä
Sievisenmäentie 10 B
40420 Jyskä

Taloyhtiöasiantuntijat

Myynti ja suunnittelu

Uusimaa

KotiSun Viemäripalvelut Oy
Juvan teollisuuskatu 8
02920 Espoo

Viemärinhuoltoantuntijat

Myynti ja suunnittelu

Asennus ja tekninen tuki

Hallinnon yhteystiedot

ASENNUKSEN TUKI JA LUPA-ASIAT – KotiSun

Pauli Mäkitalo

044 7543 524

pauli.makitalo@kotisun.fi

ASENNUKSET
KotiSun

Jesse Tauriainen

044 5693 144

jesse.tauriainen@kotisun.fi

ASENNUKSET Viemäripalvelut

Matti Muli

0400 759 268

matti.muli@kotisun.fi

MYYNTI
Etelä-Suomi

Jaako Luttinen

044 0958 297

jaako.luttinen@kotisun.fi

MYYNTI
Pohjois-Suomi

Erkki Kamula

040 1714 200

erkki.kamula@kotisun.fi

HUOLTOLIIKETOIMINTA Viemäripalvelut

Petteri Laurila

044 7940 978

petteri.laurila@kotisun.fi

PROJEKTIMYYNTI Viemäripalvelut

Panu Rompasaari

050 4678 810

panu.rompasaari@kotisun.fi

TALOUSHALLINTO

Jenni Kivelä

040 702 4142

jenni.kivela@kotisun.fi

ASIAKASPALVELU

Marjaana Ukkonen

020 7669 940

marjaana.ukkonen@kotisun.fi

CONTROLLER JA HR ASIAT

Johanna Päiveröinen

044 7734 569

johanna.paiveroinen@kotisun.fi